Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021

Nauczyciele podczas konsultacji dostępni są w pokoju nauczycielskim pod numerem tel. 34 324-52-66 wewn. 107.

Uwaga!  Ze względu na sytuację epidemiczną konsultacje odbywają się telefonicznie lub poprzez dziennik elektroniczny. W szczególnych, uzasadnionych przypadkach możliwa jest konsultacja osobista po wcześniejszym umówieniu terminu przez Rodzica. Termin i godzinę wizyty uzgodnić należy pod numerem telefonu sekretariatu szkoły 34 324-52-66.

L.p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1. p. Korpus Małgorzata Wtorek 2 lekcja
2. p. Terka Marcin Czwartek 5 lekcja
3. p. Bekus Kamila Piątek 4 lekcja
4. p. Bogus Rafał Piątek 5 lekcja
5. p. Brusznicki Marcin Wtorek 6 lekcja
6. p. Brymora Marta Poniedziałek 9 lekcja
7. p. Buczkowska Agata Wtorek 5 lekcja
8. p. Cholewa – Purgał Anna Czwartek 3 lekcja
9. p. Chudy Kamil Czwartek 7 lekcja
10. p. Cieślak Tatiana Piątek 5 lekcja
11. p. Denis Sylwia Czwartek 6 lekcja
12. p. Domagała  Karolina Poniedziałek 7 lekcja
13. p. Gendek-Barhoumi Beata Czwartek 4 lekcja
14. p. Hapunik Agata Piątek 3 lekcja
15. p. Jarząbek Łukasz Poniedziałek 7 lekcja
16. p. Jarząbek Wiesław Środa 4 lekcja
17. p. Jeruszka Jarosław Środa 9 lekcja
18. p. Jędrzejczyk Krystyna Piątek 4 lekcja
19. p. Kaczmarek Katarzyna Czwartek 3 lekcja
20. p. Kałużna Magdalena Wtorek 2 lekcja
21. p. Kornecka-Nalewajka Katarzyna Czwartek 5 lekcja
22. p. Kossak-Wąchała Marzena Czwartek 5 lekcja
23. p. Kowalska Anna Czwartek 8 lekcja
24. p. Krawczyk Katarzyna Piątek 4 lekcja
25. p. Kupczak Aneta Środa 5 lekcja
26. p. Kurek Joanna Środa 1 lekcja
27. p. Kwapisz Magdalena Poniedziałek 5 lekcja
28. p. Leśniak Marta Piątek 3 lekcja
29. p. Lutostańska Ewa Poniedziałek 3 lekcja
30. p. Machniewicz Michał Poniedziałek 3 lekcja
31. p. Marzec Jolanta Poniedziałek 5 lekcja
32. p. Mąkowska Małgorzata Wtorek 5 lekcja
33. p. Michałowska  Aneta Czwartek 3 lekcja
34. p. Najman Zbigniew Piątek 3 lekcja
35. p. Ociepa Roma Czwartek 5 lekcja
36. p. Olenderek Jolanta Poniedziałek 6 lekcja
37. p. Piaszczyk  Monika Poniedziałek 4 lekcja
38. p. Piątkowska Joanna Środa 3 lekcja
39. p. Płaczek Sylwia Środa 2 lekcja
40. p. Popiołek-Trąbska Anna Wtorek 3 lekcja
41. p. Popow Agnieszka Czwartek 3 lekcja
42. p. Stępień Dariusz Wtorek 2 lekcja
43. p. Stępień Justyna Czwartek 2 lekcja
44. p. Stoińska Magdalena Poniedziałek 5 lekcja
45. p. Szago – Lalak Elina Środa 3 lekcja
46. p. Warta Agata Poniedziałek 4 lekcja
47. p. Warzecha Agnieszka Środa 6 lekcja
48. p. Wieczorek Marcin Piątek 3 lekcja
49. p. Wilczyńska Anetta Wtorek 3 lekcja
50. p. Wilk Katarzyna Wtorek 2 lekcja
51. p. Witek Andrzej Czwartek 6 lekcja
52. p. Wołkowicka Joanna Piątek 3 lekcja
53. p. Wrońska-Radosz Agnieszka Piątek 5 lekcja
54. p. Zielińska-Śmietana Maria Poniedziałek 3 lekcja
55. p. Zjawiona-Kubicka Dominika Czwartek 2 lekcja
56. p. Zych Michał Czwartek 6 lekcja
57. p. Żesławska Dorota Piątek 4 lekcja

 

metryczka


Wytworzył: Dyrektor Barbara Gala-Glińska (14 września 2020)
Opublikował: Marcin Terka (18 września 2020, 12:05:11)
Podmiot udostępniający: VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 396